هزینه رومینگ حجاح به یک پنجم رسید

وی با اشاره به اینکه اقدام مذکور به منظوراستفاده حجاج از رومینگ کم هزینه، انجام شده افزود: به این طریق مشترکان سیمکارت اعتباری همراه اول در عربستان یک پنجم تعرفه رومینگ را پرداخت خواهند کرد.

به گفته وی تا پیش از این هزینه رومینگ حجاج درعربستان پالسی 2500 تومان بود که هم اکنون با استفاده از این خدمت به 500 تومان رسیده است.

وی افزود: حجاج با خرید سیم کارت اعتباری با وارد کردن علامت ستاره سپس شماره 199و دوباره وارد کردن علامت ستاره، شماره مورد نظر خود را گرفته وسپس دکمه مربع را وارد نمایند تابتوانند از (*199*شماره مورد#) این خدمت استفاده کنند.

متقاضیان می توانند با تماس به شماره 1868 ،مرکز09990 و سایت شرکت ارتباطات سیار(www.mci.ir) اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنند.قدیر کاشانی در گفت وگو با خبرنگار سازمان خبری موبنا با بیان اینکه این شرکت در 17 فرودگاه ایران نظیرتهران، مشهد، گرگان، اصفهان و غیره که پرواز حجاج ازآنجا انجام می شود،غرفه دارد، اعلام کرد: حجاج ایرانی می توانند سیمکارت اعتباری همراه اول را ازاین غرفه ها با قیمت 10 هزار تومان که دو هزار تومان شارژ درآنها موجود است ،خریداری کنند. مدیرعامل شرکت خدمات اول با اشاره به ارایه خدمات این شرکت در 17 فرودگاه کشور به حجاج ایرانی گفت: شرکت خدمات اول امکانی برای زائرین بیت اله الحرام فراهم کرده که ازطریق سیمکارت اعتباری همراه اول خود درعربستان یک پنجم تعرفه رومینگ را پرداخت کنند.
/ 2 نظر / 11 بازدید
مينا

سلام از وبلاگت خيلي خوشم اومد به منم سر بزن و آدرس وبلاگتو واسم بزار تا بتونم هر روز من و بقيه بازديد کنندگان بهت سر بزنيم محلي که وبلاگتو ثبت ميکني بزرگترين دايرکتوري وبلاگ نويسان ايران است و فوق العاده پر بازديد.حتما بيا و لينکتو ثبت کن .مرسي.